nat. comp. + kennismaking wedstrijddag 10 Beneden-Leeuwen ASV Vizier

Boccia.nl  |  11-06-2017
Tijd: 09.30
                   Wedstrijdsport: competitie individueel;
Breedtesport: comp. recreanten - kennismakingstoernooi; clubteamwedstrijden

zondag 11 juni 2017
sporthal De Rosmolen, Leliestraat 19, 6658 XN  Beneden-Leeuwen,
telefoon: 0487 - 59 18 40
Hoofdscheidsrechter: Hans van Teeffelen

Wedstrijdschema's om te downloaden:
BISFed A- en B-divisie en promotie-degradatiewedstrijden
schema Open klasse
Recreantenmix GSN poule R en S
Recreantenmix GSN poule T en U
Recreanten beginners poule V en W
totaaloverzicht recreanten op tijd

Niet aanwezig:
MGJ - Brasschaat:   Simon Verbruggen   komt wel voor de promotie-degradatiewedstrijden.

Somival: Jan Vercammen heeft zich afgemeld.

Laatste promotie-degradatiewedstrijden seizoen 2016-2017.
Aan het einde (streven is: ca. 17.00 uur) worden de wisselbekers en prijzen uitgereikt aan de winnaars in de BisFed-divisies, Open klasse en Recreanten Gevorderden Najaarsreeks, beker voor Recreanten Gevorderden wedstrijden 2017 en natuurlijk de 4 bekers voor het dagtoernooi van de recreanten beginners/kennismakingstoernooi, beschikbaar gesteld door ASV Vizier.

Hierbij de standenlijsten vóór aanvang van de laatste wedstrijddag 11 juni 2017:
BISFed A-divisie - BISFed B-divisieOpen klasse
Spelers op plaats 11 en plaats 12 A-divisie en spelers op plaats 1 en 2 B-divisie (Stephen Van Camp en Bert Tubbax) spelen een halve competitie   (wedstrijden om 13.15 uur  -  14.30 uur  - 16.00 uur) om 2 plaatsen in de BISFed A-divisie volgend seizoen.

Alle recreanten die zondag 11 juni boccia willen spelen, moeten zich melden vóór vrijdag 2 juni 2017 bij de contactpersoon van hun vereniging. Spelers die geen lid bij een vereniging zijn en een keertje boccia willen spelen, worden hierbij uitgenodigd om zich aan te melden bij secretaris@boccia.nl vóór donderdag 1 juni 2017.
Inschrijfgeld voor recreanten gevorderden: € 7,50 en voor beginners: € 5,00.

Recreanten:  (per 4 juni 2017)
ASV Vizier - Beneden-Leeuwen:    
Eveline van der Ven (vanaf 10.20 uur) - Tiny van der Pluijm - Grace Ramakers - Renso Heutink - Jochem Blaauwhof - Arman Poorgharib - Sander Zondag - Erik van der Eijk
Only Friends - Amsterdam:
Marga van Lith - Wieger van Lith - Ellen Kuiper *
ISV De Kameleon - Den Haag:
Paul Ros
Sportclub Werkenrode - Groesbeek:
Bram van Laar *
Boccia Gooi - Huizen:
Bart van der Veen - Chantal van Engelen
Boules Plesant - Vlissingen:
Ank Fondse  - Jolanda van Tillo - Renata Sparacino - Lilian Verhagen
Boccia Roermond e.o.:
Open klasse: Gonnie Passage - Henk Fleuren - Annie Dierikx - Riny Nederveen
Recreantenklasse:  Tiny Baetsen
Boccia De Pont - Rotterdam:
Suha Aydin * - Stan Meinema * - Dave Stam - Thomas Mirck - Jelmer Teensma *
SvG Den Bosch: 
Nicolet Dijkers - Hélène Kloosterman - Maud Jagt

Scheidsrechters:
Hans van Teeffelen - Ronny Van Assche - Henrietta Szekeres - Ton Kon - Wim van Klink - Jan van Tillo - Monique Ramakers - Frank Immens  (tot 14.00 uur) - Gideon van Beers - Yvon Peeters - Marie-Claire Parent - Lieve (vanaf 13.00 uur) - Lieve Van den Bossche (vanaf 13.00 uur)

Aspirant-scheidsrechters:
Priscilla van Tillo - Danielle van Klink - Jo van Vlaanderen - Peter Brouns - Ikram Piarelal

Tijdwaarnemers:
Rick Immens - Karin Immens - Patricia de Jongh -  Yvette Immens (allen tot 14.00 uur) - Mien Brouns - Corrie de Waal - Gerry Elbers

Callroom:  Patrick Ramakers / Annie Jacobs.

 

Overzicht nationale kalender