nat. comp. + kennismaking wedstrijddag 8 Oost-Souburg Boules Plesant - Vlissingen

Boccia.nl  |  22-04-2017
                   Wedstrijdsport: competitie individueel;
Breedtesport: comp. recreanten - kennismakingstoernooi; clubteamwedstrijden

zaterdag 22 april 2017
sporthal De Belt, Koopmansvoetpad 75, 4388 AS  Oost-Souburg
telefoon: 0118 - 46 47 80
Hoofdscheidsrechter:  Wim van Klink

Niet aanwezig  op 22 april 2017:
BISFed-divisies:
ASV Vizier - Beneden-Leeuwen: Rob van der Eijk - Erik van der Eijk - Judith Bulthuis -
                                               Renso Heutink
Only Friends - Amsterdam:  Barend Drost
SvG Den Bosch - Den Bosch: Nick Peeters

Open klasse:
ASV Vizier - Beneden-Leeuwen:  Stefan Roembeek
ISV De Kameleon - Den Haag:    Alewijn van der Kuil - Joep van der Wiel
ReVAS De Peperbus - Zwolle:     Koos Sportel

Alle recreanten die zaterdag 22 april boccia willen spelen, moeten zich melden vóór vrijdag 14 april 2017 bij de contactpersoon van hun vereniging. Spelers die geen lid bij een vereniging zijn en een keertje boccia willen spelen, worden hierbij uitgenodigd om zich aan te melden bij secretaris@boccia.nl vóór donderdag 13 april 2017.
Inschrijfgeld voor recreanten gevorderden: € 7,50 en voor beginners: € 5,00.

Recreanten kennismakingstoernooi:  (per 8 april)
Boules Plesant - Vlissingen:
Will Hoogesteger - Lizet Paardekooper - Jo van Poepele - Elly Roodenburg - Jolanda van Tillo - Lianne Wiggelinkhuizen - Ank Fondse  - Dien van de Buuse Sinke - Sarah Pastor -
KGV Meerhout - B.:
Dirk Cluckers - Tinne Vangenegten - Bert Meeus
Boccia De Pont - Rotterdam: 
Jelmer Teensma (*, 10.30 uur) - Dewi Hornis *

Open klasse (vanuit recreanten herfst-reeks):
Annie Dierikx - Henk Fleuren - Gonnie Passage - Riny Nederveen

Bisfed B-divisie (vanuit recreanten herfst-reeks):
Stan Meinema * - Suha Aydin  * - Thomas Mirck - Dave Stam

Officials:
scheidsrechter:
Jan van Tillo - Wim van Klink - Yvon Peeters - Gideon van Beers - Jeannette van Klink - Frank Immens - Ronny Van Assche - Hans van Teeffelen - Marie-Claire Parent - Monique Ramakers - Patrick Kampers - Lief Van den Bossche

aspirant-scheidsrechter:
Priscilla van Tillo - Miranda van Tillo (tot 12.00 uur) - Danielle van Klink - Peter Brouns -

tijdwaarnemer:
Yvette Immens - Patricia de Jongh - Corrie de Waal - Gerry Elbers - Mien Brouns - Esther Aarts - Jan Van Dyck -

callroom:  Patrick Ramakers / Annie Jacobs.

Overzicht nationale kalender