zondag ">

Zilveren toernooi wedstrijd- en breedtesport Den Bosch

Boccia.nl  |  21-05-2017
Tijd: 09.30
      zondag 21 mei 2017    
Een toernooi voor Nederlandse en Belgische (oud)-competitiespelers, recreanten en beginners kennismakingstoernooien in sporthal De Schutskamp, De Eendenkooi 1, 5223 KG  Den Bosch.  Hoofdscheidsrechter: Marie-Claire Parent
 
WEDSTRIJDSCHEMA'S: (om uit te printen)
wedstrijdsport  groep 1  en groep 2
breedtesport  recreanten:   groep 3 en groep 4
kennismaking:  poule K
totaaloverzicht 122 wedstrijden per ronde
poule-indeling
Aanvang:  09.45 uur.

Lees hier de UITNODIGING voor dit bijzondere toernooi.

Aangemeld:    (per 7 mei 2017)
SvG Den Bosch:
Hannie van der Wal - Iris Zwart - Nick Peeters - Maud Jagt - Benjamin Jansen - Maikel van den Berg - Marlien van Bommel - Hélène Kloosterman
ASV Vizier - Beneden-Leeuwen:
Eveline van der Ven (vanaf 10.30 uur) - Jochem Blaauwhof - Inge van Teeffelen - Grace Ramakers - Stefan Roembeek - Sander Zondag - Rob van der Eijk * - Erik van der Eijk -
Judith Bulthuis - Bernd Meints - Tiny van der Pluijm - Renso Heutink
ReVAS De Peperbus - Zwolle: 
Koos Sportel (vanaf 11.00 uur)
Boccia Roermond e.o.:
Annie Dierikx - Riny Nederveen - Tiny Baetsen  - Margriet Karsmakers
Wapper - Antwerpen: 
Bert Van Dyck -
Somival - Waregem:
Pieter Verlinden *
Boules Plesant - Vlissingen: 
Renata Sparacino - Mario Hillebrandt - Patrick van Klink - Lilian Verhagen -
Sarah Pastor - Will Hoogesteger - Jolanda van Tillo - Dien van de Buuse Sinke -
Lianne Wiggelinkhuizen - Lizet Paardekooper - Ank Fondse - Jo Poepele
Boccia de Pont - Rotterdam:
Stan Meinema * - Jelmer Teensma *
KGV Meerhout - Meerhout (B.):
Bert Meeus
ISV De Kameleon - Den Haag: 
Alewijn van der Kuil - Joep van der Wiel
De Tubanten - Enschede:
Daniel Perez
Boccia Gooi - Huizen:
Chantal van Engelen - Offek van Kessel - Puck IJzerman
Only Friends - Amsterdam:
Barend Drost

Officials:
scheidsrechters:
Gideon van Beers - Michel van den Broek - Henrietta Szekeres - Monique Ramakers - Marie-Claire Parent - Hans van Teeffelen - Ton Kon - Yvon Peeters - Jan van Tillo - Wim van Klink - Jeannette van Klink - Frank Immens

aspirant-scheidsrechters:
Peter Brouns - Ben Vorstenbosch - Jo van Vlaanderen - Priscilla van Tillo - Ikram Piarelal

tijdwaarnemers:
Mien Brouns - Patrick Ramakers - Gerry Elbers - Jan Van Dyck - Corrie de Waal - Yvette Immens - Rick Immens - Patricia de Jongh

hand- en spandiensten:  Toos Vorstenbosch
 

Overzicht nationale kalender