dag 1:  ">

nat. comp. en kennismaking wedstrijddag 1 KGV Meerhout

Boccia.nl  |  23-09-2017
Tijd: 09.30
  dag 1:  zaterdag 23 september 2017  KGV Meerhout Wedstrijdsport: competitie individueel;
Breedtesport: competitie recreanten individueel - kennismakingstoernooi   -  clubteamwedstrijden
commissie boccia  Wedstrijdsport GsN in samenwerking met boccia-afdeling KGV Meerhout cp Patrick Kampers
Locatie:                        sporthal Den Aks
adres:                           Bevrijdingslaan 96 A  B-2450 Meerhout B.
Telefoon sporthal vanuit Nederland: 0032 14 73 37 75
Hoofdscheidsrechter:   Ronny Van Assche

niet aanwezig Wedstrijdsport:
BISFed-A-divisie:              Barend Drost  (Only Friends)
                                       Philippe Goyvaerts (Spinaker)
                                       Tine Jonckheere (Gidos)
                                       Judith Bulthuis (ASV Vizier)
BISFed-B-divisie:              Suha Aydin (De Pont)
                                       Bart van der Veen (Boccia Gooi)
Open klasse:                    Joep van der Wiel (ISV Kameleon)
                                        Alewijn van der Kuil (ISV Kameleon)
                                        Koos Sportel (ReVas De Peperbus)
                                        Lilian Verhagen (Boules Plesant)
                                        Patrick van Klink (Boules Plesant)
Breedtesport: Recreanten gevorderden competitie en deelnemers kennismakingstoernooi kunnen zich via contactpersoon vereniging melden bij secretaris@boccia.nl tot 13 september 18.00 uur. Deelname is gratis.

Onderstaande aanmeldingen reeds ontvangen:   (bijgewerkt tot 12-09-2017)
KGV boccia Meerhout:      
recr. gev. comp.:  Bert Meeus
kennismaking:  Tinne Vangenechten  - Bart Werens - Patrick  Vangenechten - Stan Werens - Nina Raymakers - Jana Raymakers - Jens De Block - Dirk Cluckers - Gust De Saedeleir - Patrick De Saedeleir - Rene Heselmans - Jef Claes - Rob Jordan - Monique Poppe -
Wapper - Antwerpen:         recreanten gevorderden: Katya Peeters
Boccia Roermond e.o.:   recreanten gevorderden:
Ger Baetsen - Margriet Karsmakers - Tiny Baetsen - Gonnie Passage - Riny Nederveen - Annie Dierikx
TIEBO - Tienen: 
kennismaking:  José Vanhove - Monique Mathijs
recreanten gevorderden: Lies Boels  - Dorien Boels - Filip Billen - Vicky Huybrechts         
Boules Plesant - Vlissingen:
recreanten gevorderden: Lizet Paardekooper - Will Hoogesteger - Ank Fondse
---
kennismaking:  Daan Segers Maaseik
Officials   
scheidsrechters:
Ronny Van Assche - Yvon Peeters - Jan van Tillo - Monique Ramakers - Hans van Teeffelen -  Marie-Claire Parent  - Lieve Van den Bossche           
callroom:                          Patrick Ramakers

aspirant-scheidsrechters
Priscilla van Tillo - Mario Raymakers - Swa Werens - Jos Vangenechten - Leo Leysen - Dorien Lievens - Peter Brouns - Victor Billen
tijdwaarnemers:                Corrie de Waal - Gerry Elbers -

 

Overzicht nationale kalender