nat. comp. en kennismaking dag 3 Roermond

Boccia.nl  |  18-11-2017
Tijd: 09.00
Competitiedag 3: zaterdag 18 november 2017 ROERMOND


Wedstrijdsport: competitie individueel gehele dag  09.30 - 16.30 uur
Breedtesport:   teamtoernooi recreanten: 09.00 - 13.00 uur
          competitie Recreanten en kennismakingstoernooi: vanaf 11.00 uur

Locatie: sporthal Jo Gerris, Achilleslaan 2A, 6042 JV  Roermond
telefoon Jo Gerrishal : 0475 - 34 12 90
coördinator Boccia Roermond e.o. : Patrick Ramakers, tel. 06 - 50 40 15 78

Afmeldingen BREEDTESPORT
Roermond e.o.:  Peter Heijnen 
ASV Vizier:  Tiny van der Pluijm  
GSV De Sleutels:  Nathalie van Weeren.

Aangepaste schema's volgen z.s.m.
 
Afwezig Wedstrijdsport:
BISFed A-divisie:  Bert Tubbax (Gidos) - Tine Jonckheere (Gidos) -
                           Barend Drost (Only Friends)
BISFed B-divisie:  Stan Meinema  (De Pont)
Open klasse:        Jan Vercammen (Somival)

Recreanten en deelnemers kennismakingstoernooi
's Morgens wordt er een teamtoernooi georganiseerd vanaf 09.00 uur.
Voor deze deelnemers wordt er in de middag tot 16.30 uur minimaal 2 wedstrijden in het wedstrijdprogramma opgenomen; uitslagen van deze wedstrijden recreanten gevorderden tellen mee bij de stand na 3 wedstrijddagen.
Voor deelnemers die niet aan het teamtoernooi deelnemen, zijn er vanaf 11.00 uur wedstrijden gepland en spelen 's middags tegen deelnemers van het teamtoernooi.


Aanmeldingen recreanten:   (per 9 november 2017)
teamtoernooi:
Roermond e.o. team 1: Henk Fleuren - Marion Jacobs - Margriet Karsmakers
't Trefke  (vanaf 09.30 uur)
Roermond e.o. team 2: Gonnie Passage - Mariet Munnicks - Els Hoedemakers
Roermond e.o. team 3: Riny Nederveen - Annie Dierikx - Tiny Baetsen
                                  Joost Schoenmakers wisselspeler
team België:   Bert Meeus - Dirk Cluckers - Katya Peeters
Speeltijden teamtoernooi:    30 minuten, maximaal 4 ends
09.00 uur - 09.40 uur - 10.20 uur - 11.00 uur - 11.40 uur
12.15 uur prijsuitreiking teamtoernooi

Individueel recreantentoernooi:
Boccia Roermond e.o.:
Mariet Munnicks - Marion Jacobs - Els Hoedemakers - Joost Schoenmakers; recreantencompetitie: Gonnie Passage - Riny Nederveen - Margriet Karsmakers -  Tiny Baetsen - Annie Dierikx - Peter Heijnen
Wapper - Antwerpen:  Katya Peeters
KGV Meerhout:          Bert Meeus, Dirk Cluckers  's middags
De Pont - Rotterdam:  Jelmer Teensma *
Boules Plesant - Vlissingen:  -
ISVA Arnhem: Margreet Bos
ASV Vizier - Beneden-Leeuwen:  Tiny van der Pluijm
TIEBO - Tienen:  Gert De Bruyn - recr. gev.: Lies Boels - José Vanhove - Filip Billen
-:  Carla van Leeuwen
Maaseik B.: Daan Segers
GSV De Leidse Sleutels - Leiden:  Nathalie van Weeren

Officials:
scheidsrechters: 
Ronny Van Assche (hoofdsr. ) - Marie-Claire Parent - Monique Ramakers - Yvon Peeters -   Gideon van Beers - Hans van Teeffelen - Henrietta Szekeres - Michel van den Broek -
Jan van Tillo - Wim van Klink - Frank Immens
aspirant-scheidsrechters:
Peter Brouns - Priscilla van Tillo - Patrick Kampers - Fik Billen - Danielle van Klink
tijdwaarnemers:
Gerry Elbers - Mien Brouns - Corrie de Waal - Ellen Urselmann, Kim, Pieter en Jane van Eijk - Wiel Passage - Yvette Immens
 

Overzicht nationale kalender