dag 8 Beneden-Leeuwen ASV Vizier nat. comp. wedstrijd- en breedtesport

Boccia.nl  |  23-06-2019
Tijd: 09.30
                   Nationale competitie: Wedstrijdsport:
promotie-degradatiewedstrijden BISFed; mix-toernooi voor competitie en recreanten
Breedtesport: kennismakingstoernooi

zondag 23 juni 2019
sporthal De Rosmolen, Leliestraat 19, 6658 XN  Beneden-Leeuwen,
telefoon: 0487 - 59 18 40
Hoofdscheidsrechter: Hans van Teeffelen

Dit is de laatste wedstrijddag van het seizoen 2018-2019.
Vandaag worden er promotie-degradatiewedstrijden in één poule gespeeld in de BISFed A- en B-divisie voor 3 plaatsen in de A-divisie volgend seizoen.
Voor de overige sporters is er de mogelijkheid om tezamen met de recreanten gevorderden in een mixtoernooi te spelen. De commissie boccia wedstrijd- en breedtesport GSN stelt hiervoor een aantal bekers beschikbaar. Aanmelden kan tot 10 juni 2019  20.00 uur.
En natuurlijk is er een kennismakingstoernooi: ASV Vizier stelt als organiserende vereniging hiervoor de bekers beschikbaar.  Aanmelden kan tot 10 juni 20.00 uur bij je contactpersoon bocciavereniging.
Rond 17.30 uur is de prijsuitreiking van de bekers voor de kampioenen van dit seizoen  2018-2019 en de bekers van deze dag mix - en kennismakingstoernooi.

Afwezig op deze dag bij Nationale Competitie Wedstrijdsport: 
BisFed A-divisie: Chantal van Engelen
BisFed B-divisie:  Thomas Mirck
Open klasse:  Joep van der Wiel en Paul Ros.

Promotie- en degradatiewedstrijden BISFed:
BISFed A-divisie: Bert Tubbax - Stephen Van Camp
BISFed B-divisie:

Open klasse: geen wedstrijden voor Jo van Poëpele - Mario Hillebrandt - Inge van Teeffelen

De volgende aanmeldingen zijn ontvangen:
kennismakingstoernooi:
ASV Vizier - Beneden-Leeuwen:
kennism.: Myrthe ter Maten * - Arman Poorgharib - Jochem Blaauwhof - Eveline van der Ven
Only Friends - Amsterdam: 
kennism.:
Wiecher van Lith - Marga van Lith - Ellen Kuiper
Boccia Roermond: 
Boules Plesant - Vlissingen:
De Tubanten - Enschede:
kennism.: Ingrid de Wacht - Marcel de Wacht
SVG Den Bosch:
ISVA-Arnhem:  Margreet Bos
Boccia Gooi - Huizen:
Boccia De Pont - Rotterdam: 

Mixtoernooi:  (recreanten + wedstrijdsporters)
ASV Vizier - Beneden-Leeuwen:
Rob van der Eijk * - Erik van der Eijk - Sander Zondag - Tiny van der Pluym
Boccia Gooi - Huizen:
ReVas De Peperbus - Zwolle:
Boccia Roermond:
Boules Plesant - Vlissingen:
ISV De Kameleon - Den Haag:   -
Spinnaker - Antwerpen:   -
Boccia De Pont - Rotterdam:

KGV Meerhout:
Wapper - Antwerpen:   Bert Van Dyck

Officials:  
scheidsrechters: 
Hans van Teeffelen (HR) - Peter Brouns -

asp.-scheidsrechters: 

tijdwaarnemers:
Gerry Elbers - Mien Brouns - Jan Van Dyck -
callroom:  
Toos Vorstenbosch

 

Overzicht nationale kalender