dag 8 Beneden-Leeuwen ASV Vizier nat. comp. wedstrijd- en breedtesport

Boccia.nl  |  23-06-2019
Tijd: 09.30
                   Nationale competitie: Wedstrijdsport:
promotie-degradatiewedstrijden BISFed; mix-toernooi voor competitie en recreanten
Breedtesport: kennismakingstoernooi

zondag 23 juni 2019
sporthal De Rosmolen, Leliestraat 19, 6658 XN  Beneden-Leeuwen,
telefoon: 0487 - 59 18 40
Hoofdscheidsrechter: Hans van Teeffelen

Dit is de laatste wedstrijddag van het seizoen 2018-2019.
Vandaag worden er promotie-degradatiewedstrijden in één poule gespeeld in de BISFed A- en B-divisie voor 3 plaatsen in de A-divisie volgend seizoen.
Voor de overige sporters is er de mogelijkheid om tezamen met de recreanten gevorderden in een mixtoernooi te spelen. De commissie boccia wedstrijd- en breedtesport GSN stelt hiervoor een aantal bekers beschikbaar. Aanmelden kan tot 10 juni 2019  20.00 uur.
En natuurlijk is er een kennismakingstoernooi: ASV Vizier stelt als organiserende vereniging hiervoor de bekers beschikbaar.  Aanmelden kan tot 10 juni 20.00 uur bij je contactpersoon bocciavereniging.
Rond 17.30 uur is de prijsuitreiking van de bekers voor de kampioenen van dit seizoen  2018-2019 en de bekers van deze dag mix - en kennismakingstoernooi.

Afwezig op deze dag bij Nationale Competitie Wedstrijdsport: 
BisFed A-divisie:  -
BisFed B-divisie:  -
Open klasse:  Joep van der Wiel -  Paul Ros - Jolanda van Tillo.

Promotie- en degradatiewedstrijden BISFed-divisies om 3 plaatsen in BISFed A-divisie.
BISFed A-divisie: Bert Tubbax - Stephen Van Camp
BISFed B-divisie: Maud Jagt - Dennis de Haan - Suha Aydin

Open klasse: geen wedstrijden voor Jo van Poëpele - Mario Hillebrandt - Inge van Teeffelen

De volgende aanmeldingen zijn ontvangen:     (per 13 juni 2019)
kennismakingstoernooi:
ASV Vizier - Beneden-Leeuwen:
kennism.: Myrthe ter Maten * - Arman Poorgharib - Jochem Blaauwhof - Eveline van der Ven
Only Friends - Amsterdam: 
kennism.:
Wiecher van Lith - Marga van Lith - Ellen Kuiper
Boccia Roermond: 
kennism.: Sanne Diels - Tiny Baetsen - Els Hoedemakers -
Boules Plesant - Vlissingen:
De Tubanten - Enschede:
kennism.: Ingrid de Wacht - Marcel de Wacht
SVG Den Bosch:
kennism.:  Leo van Ommen
ISVA-Arnhem:  Margreet Bos
Boccia Gooi - Huizen:
Boccia De Pont - Rotterdam: 

Mixtoernooi:  (recreanten + wedstrijdsporters)
ASV Vizier - Beneden-Leeuwen:
Rob van der Eijk * - Erik van der Eijk - Sander Zondag - Tiny van der Pluym - Inge van Teeffelen - Grace Ramakers
Boccia Gooi - Huizen:
Naomi Scholten - Bart van der Veen - Marco Dekker - Bram van Laar *
ReVas De Peperbus - Zwolle:  -

Boccia Roermond:
Gonnie Passage - Riny Nederveen - Henk Fleuren
Boules Plesant - Vlissingen: 
Renata Sparacino - Patrick van Klink
ISV De Kameleon - Den Haag:     -
Spinnaker - Antwerpen:  
Philippe Goyvaerts  - Olivier Chevolet
Boccia De Pont - Rotterdam:
Thomas Mirck - Rick den Hollander - Stan Meinema *
KGV Meerhout:
SVG Den Bosch:
Nick Peeters
Wapper - Antwerpen:  
Bert Van Dyck

Officials:  
scheidsrechters: 
Hans van Teeffelen (HR) - Peter Brouns -  Monique Ramakers - Wim van Klink - Ronny Van Assche -  Yvon Peeters - Henrietta Szekeres - Ton Kon

asp.-scheidsrechters: 
Jo van Vlaanderen - Piet de Lange - Suzanne van Minnen - Arie den Hollander - Marchel Rallim -
tijdwaarnemers:
Gerry Elbers - Mien Brouns - Jan Van Dyck - Corrie de Waal - Nicolet Dijkers - Sofie Walraven
callroom:  
Toos Vorstenbosch

 

Overzicht nationale kalender